Skolen

Fællesbestyrelsen

Vores fællesbestyrelse på Ebberup skole, børnehave og vuggestue består af forældrerepræsentanter, medarbejderrepræsentanter og ledelsesrepræsentanter fra både børnehuset og skolen. Derudover er elevrådet også repræsenteret.

Se her, hvem der sidder i bestyrelsen:

  • Bestyrelsesformand

    Kristina Hansen

    Kristina-anders@hotmail.com

  • Forældrerepræsentant

    Karin Christiansen

    karin.christiansen8@skolekom.dk

  • Forældrerepræsentant

    Laila Anderson

    jakobsen90@gmail.com

  • Forældrerepræsentant

    Christian Dollerup

    chr.dollerup@gmail.com

     

  • Forældrerepræsentant

    Lene Rasmussen

    Dreslette@hotmail.com

  • Medarbejderrepræsentant

    Søren Grell

    Soer6238@assensskoler.dk

  • Ledelsesrepræsentant

    Bethina Laugesen

    Bemla@assens.dk

  • Ledelsesrepræsentant

    Peder Haahr

    Pehaa@assens.dk

  • Medarbejderrepræsentant

    Rita Hansen

    Rita-hansen@outlook.dk

  • Elevrådsrepræsentant

    Siff Hede Pihl

     

  • Forældrerepræsentant

    Lara Nørholm Demling Jemail

    Larasaga3552@gmail.com

  • Forældrerepræsentant

    Arne Hviid

    Hviid@agropartnere.dk

  • Ledelsesrepræsentant

    Karen Lise Andersen

    Kland@assens.dk